07 - 09 СЕРПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ СХІД-РОК 2020

Заявки на участь для груп приймаються до 1 квітня 2020 року. Вибір груп відбуватиметься на підставі думки організаторів (50%), а також онлайн-голосувань (50%), про які буде оголошено пізніше. Принцип такий - спочатку група бере участь в онлайн голосування де повинна подолати мінімальний бар’єр в 250 голосів, після закінчення голосувань серед тих хто перетнув мінімальний поріг оргкомітет назве групи які виступлять на фестивалі. З одного голосування на розгляд оргкомітету потрапляють всі гурти які набрали 250 і більше голосів.

Голосування будуть проходити наступним чином: всі гурти які подали заяву на участь у відборі будуть розділені на двадцятки. Голосування за 20-ку буде проходити на сайті фестивалю СХІД-РОК і триватиме 1 тиждень. Проголосувати за гурт можна буде шляхом авторизації через сайт фестивалю або соціальні мережі. У разі виявлення накруток голосів гурт автоматично буде зніматись з голосування.

За результатами відборів 3 гурти виступить на Головній сцені фестивалю , їм буде оплачений проїзд, проживання та харчування.

ЗАЯВКИ МОЖУТЬ ПОДАВАТИ ВИКЛЮЧНО ЛЮДИ, ЯКІ ПОВ’ЯЗАНІ З ДІЯЛЬНІСТЮ ГРУПИ!
Назва гурту
Місто
К-сть участників
Завнтажити фото гурту
Посилання на матеріали гурту
Контактний E-mail
Контактний телефон