СХІД-РОК 2019 | 10 - 11 серпня

10-11 серпня відбудеться фестиваль СХІД-РОК 2019

Заявки на участь для груп приймаються до 15 квітня 2019 року. Вибір груп відбуватиметься на підставі думки організаторів (50%), а також онлайн-голосувань (50%), про які буде оголошено пізніше. Принцип такий - спочатку група бере участь в онлайн голосування де повинна подолати мінімальний бар'єр в 250 голосів, після закінчення голосувань серед тих хто перетнув мінімальний поріг оргкомітет назве групи які виступлять на фестивалі. З одного голосування на розгляд оргкомітету потрапляють всі гурти які набрали 250 і більше голосів.

Голосування будуть проходити наступним чином: всі гурти які подали заяву на участь у відборі будуть розділені на двадцятки. Голосування за 20-ку буде проходити на сайті фестивалю СХІД-РОК і триватиме 1 тиждень. Проголосувати за гурт можна буде шляхом авторизації через сайт фестивалю або соціальні мережі. У разі виявлення накруток голосів гурт автоматично буде зніматись з голосування.

За результатами відборів 2 гурти виступить на Головній сцені та 5 гуртів на Малій сцені фестивалю , їм буде оплачений проїзд, проживання та харчування.

Заявки можуть подавати виключно люди які пов'язані з діяльністю групи!

Заявка на участь

Завантажити фото гурту

Дякуємо.
Ваша заявка на участь прийнята

Дякуємо.
Ваша заявка на акредитацію прийнята

Помилка.
Всі поля обов'язкові до заповнення