ЛАЙНАПИ


Louna
Панк-рок, хард-кор, ню-метал
За 10 років творчості вони для багатьох стали справжнім прикладом. Останній тур по Україні з повними залами це підтвердив. Живі виступи Louna - це завжди голосно, зухвало, сміливо і неймовірно чесно
Тараканы!
Панк-рок, альтернативний рок
16 студійних альбомів, незліченна кількість синглів, більше 30 відеокліпів, перші місця в радійних хіт-парадах, а також неосяжна концертна географія
O.Torvald
Поп-панк, альтернативний рок
Повернення, на яке всі чекали! Вже цього літа O.Torvald будуть розривати Головну сцену фестивалю "СХІД-РОК" з новою барабанщицею Hebi. Почуй "Два Нуль Один Вісім" та "Назовні" наживо 10-го серпня
The Headlines (Швеція)
Пакн-рок, Рокабілі,
Запальний поп-панк родом із Швеції разом із харизматичною фронтменкою з апетитом до неприємностей. THE HEADLINES із альбомом "In the end" на Головній сцені Фестиваль СХІД-РОК 2019
Без Обмежень
Поп-рок, альтернативний рок, інді-рок
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - гурт, який набрав шалених обертів і підкорив серця мільйонів шанувальників повертається на Головну сцену фестивалю "СХІД-РОК"
FliT (США/Україна)
Рок, Фолк-панк, Панк-рок
Українсько-американський гурт, який після 8 річної перерви приїде в Україну та зіграє декілька концертів. 10 серпня на Фестиваль "Схід-рок" 2019 звучатиме справжній FliT голосом Володимира Новікова. У програмі - Їжачок", "Вийди, моя люба", "Ореста Вбили" та багато давніх та нових пісень.
F.Way (Швейцарія)
Альтернативний рок
F. Way - четвірка молодих та відвертих рокерів із Швейцарії відкриє Головну сцену
Atlas : Empire (Шотландія)
Альтернативний рок
Atlas : Empire прогресивний рок гурт, що базується в Глазго, Великобританія. З моменту формування середини 2011 року вони випустили три EP і повноцінний альбом "The Stratosphere Beneath Our Feet".
The BeatChess
Альтернативний рок
Ви коли-небудь замислювались, що вийде, якщо з'єднати м'якість арт-року з потужністю харда? Що буде, коли важкість, та похмурість гранджу зіллється з різноманітністю прогресивного року?
Scarleth
Folk, doom, gothic metal
Scarleth - це гурт який постійно розвивається і видає із себе вибухову суміш практично всіх мелодійних жанрів важкої музики - починаючи від power, folk, doom і gothic metal і закінчуючи progressive metal. На Малій сцені фестивалі "СХІД-РОК"
Dk.Dance
Ska-punk
Dk.Dance - запальні сумчани, які прагнуть змінити світ. Зустрічайте на Малій сцені фестивалю "СХІД-РОК"
Пасть Крокодила
Альтернативний рок
ПАСТЬ КРОКОДИЛА - київський гурт, поєднується в собі електронну та рок музику.
Cardiomachine
Альтернативний рок
Кулі зі слів та рифів, які будуть пронзати ваші серця та змушувати відчувати все те, про що ви так багато думаєте, але говорите лише пошепки.
Добрые люди (трибьют КиШ)
Кавер
Трибьют програма на Король и Шут у виконанні сумчан Добрые люди на Малій сцені