10-12 серпня відбудеться фестиваль СХІД-РОК 2018

Заявки на участь для груп приймаються до 1 березня 2018 року. Вибір груп відбуватиметься на підставі думки організаторів (50%), а також онлайн-голосувань (50%), про які буде оголошено пізніше. Принцип такий - спочатку група бере участь в онлайн голосування де повинна подолати мінімальний бар'єр в 250 голосів, після закінчення голосувань серед тих хто перетнув мінімальний поріг оргкомітет назве групи які виступлять на фестивалі. З одного голосування на розгляд оргкомітету потрапляють всі гурти які набрали 250 і більше голосів.

Голосування будуть проходити наступним чином: всі гурти які подали заяву на участь у відборі будуть розділені на двадцятки. Голосування за 20-ку буде проходити на сайті фестивалю СХІД-РОК і триватиме 1 тиждень. Проголосувати за гурт можна буде шляхом авторизації через сайт фестивалю або соціальні мережі. У разі виявлення накруток голосів гурт автоматично буде зніматись з голосування.

Гурти, що пройдуть відбір виступлять на Головній сцені фестивалю, їм буде оплачено проїзд, проживання та харчування. Кількість команд які потраплять на фестиваль шляхом голосування буде оголошено пізніше.

Заявки можуть подавати виключно люди які пов'язані з діяльністю групи!

Заявка на участь

Завантажити фото гурту

Дякуємо.
Ваша заявка на участь прийнята