Фестивальна столиця Східної України
25 - 26 серпня 2017
Тростянець (Сумська обл)
фортеця XVIII ст. Круглий Двір
TOKYO GRACE (JAPAN)
TOKYO GRACE - це новий україно-японський проект Toshiharu Azumi (клавішні, ударні), Gou Moriyama (вокал, гітара) та українського бас-гітариста Mikeru. Гурт несе в собі ціль привнести в сучасне мистецтво естетику трагізму та меланхолії через іноді важку, іноді лагідно-мелодійну а іноді навіть джазову музику. Мультикультурність - це лише одна з багатьох особливостей першого в своєму роді проекту, яка, однак, і дозволяє гурту писати унікальний матеріал, поєднавши ментальні особливості як України так і Японії. Гурт, по старій традиції японського visual kei напрямку, постійно експерементує з одягом та мейк-апом, щоб справити максимальне враження на глядача.

Історія:
Кожен з музикантів має великий концертний досвід - Gow грав в багатьох андеграундних visual-kei командах Токіо, а його гурт Tokyo Ijigen Land їздив в тури з The Gazette та іншими легендарними jrock командами. Toshiharu, не дивлячись на те що в Україні живе усього півтора роки, активно працює в київському музичному середовищі, написав власну фортепіано-варіацію на гімн України, яка звучала у фільмі "Не маю права залишити" україньского виробництва. Mikeru - бувалий музикант jrock-спільноти, виступав на розігріві у SANA, Tezya та Satsuki. За якогось чудесному збігу обставин ці люди познайомились у Києві і вже випустили два альбоми, зробили невеликий тур по Україні (Київ, Львів, Вінниця, Харків, Одеса, Дніпро, Чернігів) та зняли лайв-відео на пісню End of the World.

Прес-зона
Акредитація 2015

Використовуйте наші фотоматеріали у ваших статтях, щоб зробити їх більш яскравими! Не забудьте вказати автора фотографії. Ви також можете використовувати наші відеоматеріали, які можна знайти на офіційному YouTube-каналі СХІД-РОК. Ймовірно, найкращим відео для використання є підсумкове відео фестивалю.

Всі питання за телефоном:
+380 95 090 28 15
+380 98 618 83 35
Інформаційні партнери
Контактна інформація
Загальні питання. Якщо ви шукаєте інформацію, що відсутня на сайті, задайте своє питання щодо фестивалю СХІД-РОК 2016 за адресою info@cxidpok.com Професійні питання. Якщо ви маєте професійні питання чи пропозиції, будь ласка, надсилайте лист на адресу info@cxidpok.com і він обов'язково потрапить до потрібного адресата! Питання розміщення торгівлі. Якщо у вас є питання з приводу розміщення тогрових майданчиків на території фестивалю чи наметового містечка, дзвоніть +38 066 263 5950
+38 098 61 88 335
+38 095 09 02 815
Додаток фестивалю