Фестивальна столиця Східної України
25 - 26 серпня 2017
Тростянець (Сумська обл)
фортеця XVIII ст. Круглий Двір
Mountain Breeze
Стиль – indie-pop.

Ідея створення гурту виникла в двох музикантів (серед яких Олександр Біляк – фронтмен, гітарист) 14 березня 2014 року. Хлопці починали з роботи над cover-композиціями в домашній студії звукозапису та викладали матеріали в мережу.

Згодом, до них приєднались брат лідера гурту – Ілля (барабанщик) та його однокласник (бас-гітарист). В тому ж році хлопці й почали рухатись до мети - стати музичним колективом світового рівня.

За час існування гурту, «Mountain Breeze» здобували перемогу в різних конкурсах та онлайн-змаганнях серед музикантів в інтернет-просторі.

Їх відео-cover на пісню «Sweater Weather» позитивно оцінили самі «The Neighbourhood» - автори синглу.

Найбільшим досягненням гурту на даний момент є їх участь в шоу «Х-Фактор-7» на каналі «СТБ», де «Mountain Breeze» потрапили в трійку фіналістів сезону.

За 3 роки змінився й склад гурту. Зараз це:

* Саша Біляк – лідер гурту, автор пісень, та гітарист.

* Ілля Біляк – барабанщик, перкусіоніст .

* Михайло Малий – бас-гітарист.

На досягнутому музиканти не зупиняються.

Весною 17-го їдуть з концертним туром (він же - перший, а тому дуже відповідальний для кожного з колективу) в 10 міст країни , паралельно працюють вже над авторським матеріалом, презентація якого планується на осінь.

Крім цього, «Mountain Breeze» можна буде почути і на найбільших фестивалях країни 2017-го року.Прес-зона
Акредитація 2015

Використовуйте наші фотоматеріали у ваших статтях, щоб зробити їх більш яскравими! Не забудьте вказати автора фотографії. Ви також можете використовувати наші відеоматеріали, які можна знайти на офіційному YouTube-каналі СХІД-РОК. Ймовірно, найкращим відео для використання є підсумкове відео фестивалю.

Всі питання за телефоном:
+380 95 090 28 15
+380 98 618 83 35
Інформаційні партнери
Контактна інформація
Загальні питання. Якщо ви шукаєте інформацію, що відсутня на сайті, задайте своє питання щодо фестивалю СХІД-РОК 2016 за адресою info@cxidpok.com Професійні питання. Якщо ви маєте професійні питання чи пропозиції, будь ласка, надсилайте лист на адресу info@cxidpok.com і він обов'язково потрапить до потрібного адресата! Питання розміщення торгівлі. Якщо у вас є питання з приводу розміщення тогрових майданчиків на території фестивалю чи наметового містечка, дзвоніть +38 066 263 5950
+38 098 61 88 335
+38 095 09 02 815
Додаток фестивалю